Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
ELEKTRONIKA S.A.
ELEKTRONIKA S.A.
Elektronika S.A. to jedna z największych w kraju hurtowni urządzeń i akcesoriów stosowanych w chłodnictwie i klimatyzacji, produkowanych przez największych światowych producentów jak: Cubigel Compressors, Danfoss, Copeland, Frascold, ECO, Friga-Bohn, Mitsubishi Heavy Industries, Ltd., Rhoss, Sauermann, ITE, Johnson Controls, Honeywell-Flica, K-Flex i wielu innych.

Podstawową działalnością firmy jest handel hurtowy i detaliczny urządzeniami i akcesoriami dla chłodnictwa i klimatyzacji. Spółka prowadzi także sprzedaż pomp ciepła. Dystrybucja urządzeń prowadzona jest przez własną sieć oddziałów oraz sieć dystrybutorów. Spółka zaopatruje producentów finalnych urządzeń chłodniczych, instalatorów oraz firmy serwisowe w stosowne urządzenia, komponenty, czynniki chłodnicze i sprzęt serwisowy.

W swoich strukturach organizacyjnych Spółka posiada Działy Realizacji Inwestycji, które, bazując na umiejętnościach własnych inżynierów i projektantów, we współpracy z firmami instalacyjnymi, są w stanie zaprojektować i zrealizować najnowocześniejsze instalacje chłodnicze, mroźnicze i klimatyzacyjne. Spółka prowadzi szeroką działalność doradczą, szkoleniową, projektową, zapewniając także montaż instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych oraz serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne realizowane wyłącznie w ścisłej współpracy z firmami instalatorskimi na terenie całego kraju. Setki zakończonych sukcesem inwestycji potwierdzają naszą kompetencję i doświadczenie oraz oznaczają dla naszych Klientów gwarancję powodzenia zleconych inwestycji.

Elektronika S.A., działając na przestrzeni lat jako bezpośredni importer, przedstawiciel i autoryzowany dystrybutor wiodących producentów światowego chłodnictwa freonowego i glikolowego, zyskała w Polsce pozycję aktywnego i solidnego partnera handlowego.
Strona internetowa:www.elektronika-sa.com.pl
Wizytówka:www.elektronika-sa.klimatyzacjewpolsce.pl
Adres e-mail:gdynia@elektronika-sa.com.pl
Telefon:

tel: +48 58 663 33 00

fax:  +48 58 663 01 40

tel.kom: +48 602 471 011

Ulica:Hutnicza 3
Kod i miasto:81-212 Gdynia
Województwo:Pomorskie
Dodatkowe zdjęcia